servicii contabile profesionale din 2013

evidenta contabila, consultanta, audit, expertiza judiciara

Profilul companiei
Ceaparu & Asociatii SRL, este o companie detinuta de doi experti contabili, este formata din 11 salariati si 6 colaboratori si incepand cu anul 2013 ofera o gama variata de servicii, servicii axate in principal pe evidenta contabila, expertiza contabila, si consultanta in domeniul financiar – contabil cat si fiscal. 

Ceaparu & Asociatii SRL este Membra a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor autorizati din Romania - C.E.C.C.A.R.

Ceaparu & Asociatii SRL inseamna o echipa de tineri economisti, evaluatori, experti contabili si auditori financiari, care urmaresc si coordoneaza activitatea de evidenta contabila pentru aproximativ 160 de companii dintr-o gama variata de domenii de activitate , precum ONG-uri, restaurante, firme care activeaza in domeniul jocurilor de noroc, a energiei verzi, cinematografiei, serviciilor IT, constructii, vanzari cu amanuntul, consultanta , import export de masini si utilaje, cresterea si vanzarea animalelor, transportului, asigurarilor, juridic, medical privat, etc...

Pe langa serviciile de contabilitate, Ceaparu & Asociatii, detine cunostintele si experienta necesara pentru a furniza servicii precum:
ceaparua - Expertiza contabila judiciara
 - Expertiza contabila extrajudiciara
 - Evaluare de bunuri mobile si imobile cat si evaluare de afaceri
 - Servicii de infiintare a societatilor comerciale
 - Divizari si fuziuni
 - Dizolvari si lichidari voluntare
 - Consultanta fiscala si financiar-contabila
 - Servicii financiar-contabile si consultanta in cadrul procedurii insolventei
 - Servicii de salarizare si resurse umane

Ceaparu & Associatii SRL se adreseaza atat intreprinderilor mici si mijlocii , cat si companiilor mari. Cum toti clientii nostri au recunoscut , principalul beneficiu al colaborarii cu societatea noastra vine de la un buget al costurilor administrative utilizat in mod eficient , asigurand in acelasi timp un echilibru corect intre costurile reale si activitatea companiei dumneavoastra . In acelasi timp prin externalizarea serviciilor de evidenta contabila si resurse umane va puteti baza pe echipa noastra in a va oferi servicii la un nivel de profesionalism ridicat in aceste domenii. Pentru a raspunde celor mai multe cerinte am conceput un pachet flexibil de servicii dintre care clientii pot alege in functie de necesitati , in timp ce costurile sunt calculate in functie de volumul documentelor procesate.

Echipa noastra are o bogata experienta in furnizarea serviciilor financiar – contabile , iar pregatirea permanenta ofera clientilor nostri o calitate ridicata a serviciilor prestate.

 

Echipa noastra este formata din 11 salariati si 6 colaboratori.
Managementul societatii este asigurat de 2 experti contabili cu o bogata si indelungata experienta in domeniul financiar contabil.